День СМІХУ! 1-КВІТНЯ 2020 року

1 квітня – це день, який чекає, напевно, кожен з нас, хоча ні в одному календарі він не зазначений червоним кольором. Та це свято  передається з покоління в покоління як день жартів, розіграшів  і сміху. У цей день можна пожартувати, розіграти, або просто від душі посміятися. А ще стільки жартів, веселих конкурсів і розіграшів відбуваються в цей день!  А хто любить найбільше бешкетувати? Звичайно, наші маленькі  дошкільнята.

Тому  1 квітня  - одне з найулюбленіших свят  дошкільнят нашого садочку і вже стало доброю традицією відзначати день сміху. Найголовніше, вважають ПЕДАГОГИ - подарувати малюкам гарний настрій, щоб, подорослішавши, вони згадували ці щасливі хвилини.

І сьогодні в ЯБЛУНЦІ лунав дитячий сміх, дітей чекали незвичайні перетворення. В гості до дітей різних вікових груп завітали два клоуни, які провели багато веселих конкурсів, завзятих ігор, цікавих естафет, галасливих змагань. Малята співали веселі пісні, танцювали. Діти були дуже артистичними і чудово розважалися. Всім сподобалася розвага - і дорослі, і діти були дуже задоволені. 

Усі отримали величезний заряд енергії !!!