Cередня логопедична група "Журавлик" впроваджено проєкт з теми: "Вітаміни - корисні для дитини"

Метод проєктів - це метод проблемного навчання, спосіб організації поетапної практичної діяльності на основі взаємодії педагога з дітьми задля досягнення мети, визначеної проблемою проєкту. З 31.01.2022 р. по 11.02.2022 р. у середній логопедичній групі "Журавлик" впроваджено проєкт з теми: "Вітаміни - корисні для дитини".

Самостійно діти ще не здатні знайти відповіді на всі запитання, що їх цікавлять, і в цьому їм допомагала вихователь Данко Тетяна Іванівна. Малята  з цікавістю посіяли та вирощували мікрогрін салату, дізналися про користь вітамінів для організму, з задоволенням готували бутерброди з мікрозеленню. Нові, нестандартні завдання і проблемні ситуації, спонукали дітей до застосовування отриманих знань та вмінь у різних видах діяльності та активізовували  прагнення дітей до самостійного пошуку. Протягом проєктної роботи педагог створювала спеціальні педагогічні ситуації, які спонукали дітей до прояву самостійності.

Використовуючи різні форми роботи, Тетяна Іванівна заохочувала дітей вживати корисну для здоров'я їжу, згідно нових норм та вимог до харчування.